SCIO - Theta

Nowoczesne zabiegi i badanie ciała przy pomocy urządzenia SCIO-Theta ( z łaciny : ”WIEM” ), oparte jest na najnowszych osiągnięciach fizyki kwantowej, które jako biorezonans z biofeedbackiem powstało w związku z koniecznością wspomagania przez NASA kosmonautów, a jego  głównym twórcą jest profesor Nelson z Zespołem.

Badanie ciała i podświadomości urządzeniem SCIO-Theta jest bezbolesne i trwa 6 minut. Na podstawie tego badania ( TEST ) oznaczamy pasożyty ( grzyby, pleśnie, robaki) , bakterie, wirusy, alergeny i wiele innych. Jednocześnie wynik testu wskazuje na osłabione narządy wewnętrzne, rodzaj niedomagania  lub degeneracji, nierównowagę witamin i mikroelementów . Wyniki TESTu wskazują również najbardziej korzystne suplementy, zioła, witaminy oraz polecane terapie na zaburzenia stwierdzone w organizmie.

Dogłębne omówienie wraz z pierwszą podstawową wyrównującą terapią trwa ok 1,5-2 godzin i w tym czasie wykonuje się ok. 20-60 zabiegów takich jak:

JAK DZIAŁA TERAPIA SCIO?

W jaki sposób działa terapia SCIO podam na przykładzie terapii kręgosłupa.

Wszystkie komórki naszego ciała poddawane są od urodzenia działaniu stresu, np. stres spowodowany chorobą, denerwowaniem się, brakiem odpowiedniej ilości płynów, płytki oddech powodujący niedotlenienie, stres spowodowany promieniowaniem komputerów, telefonów komórkowych, wież naprowadzających, stres geopatyczny ( żyły wodne).

Nie każdy o tym wie, ale każdemu kręgowi przypisuje się określone emocje, jak smutek, chciwość, zazdrość. Gdy pewne kręgi są przesunięte lub zdegenerowane, dana emocja dominuje w naszym życiu. Dlatego terapia przepływu energii kręgosłupa aparatem SCIO-Theta związana jest z korektą emocji związanych z danymi kręgami.

SCIO pracuje kilkakrotnie nad skorygowaniem przepływu energii w kolejnych kręgach, a że jest on wyjątkowo czułym aparatem i doskonałym diagnostą, potrafi zdefiniować, który z kręgów kręgosłupa uciska na nerw, który jest zdegenerowany, ruchomy, w którym toczy się bolesny proces zapalny i który jest nie do naprawienia.

Podczas terapii kręgosłupa aktywuję program wspomagający oczyszczanie organizmu poprzez pobudzenie układu limfatycznego, aby hormony stresu bólu, zapalenia mogły zostać jak najskuteczniej wydalone z organizmu. U bardzo cierpiących osób stosuję stymulację przeciwbólową. SCIO-Theta jest wyjątkowo czułym i dokładnym diagnostą, a dzięki funkcji biofeedbacku również doskonałym terapeutą.

W swojej bazie danych posiada ponad 2.400 różnych terapii ( programów terapeutycznych), gotowych natychmiast do działania.

SCIO oferuje niecodzienne terapie specjalistyczne:

SCIO wykonuje między innymi następujące terapie:

PRZECIWWSKAZANIA: ROZRUSZNIK SERCA, EPILEPSJA (PADACZKA), CIĄŻA
Uwaga: terapia Biorezonansem SCIO-Theta nie jest zamiennikiem dla porady lekarskiej, diagnozy lub terapii medycznej.